Obsługa prawna dla firm Wrocław

lis 10, 2017

O autorze

Jolanta Wolska

Jolanta Wolska

Radca Prawny

Obsługa prawna osób prywatnych oraz podmiotów gospodarczych. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego.

Jeśli Twoja firma nie posiada działu prawnego, a zatrudnienie prawnika na pełen etat jest dla Ciebie zbyt kosztowne, skorzystaj z oferty naszej Kancelarii. Naszą specjalnością jest obsługa prawna dla firm i przedsiębiorstw – w zakresie poszczególnych lub wszystkich obszarów prawnych przy elastycznym systemie wynagrodzenia. Świadczymy usługi zarówno dla spółek o rozbudowanej strukturze, jak dla jednoosobowych działalności gospodarczych o różnym zaangażowaniu kapitałowym. Każdorazowo indywidualnie dopasowujemy swoją ofertę, zakres działalności, zasady współpracy i model naszego wynagrodzenia do rzeczywistych możliwości i potrzeb Klienta.

W jaki sposób możemy Ci ułatwić prowadzenie biznesu? Obsługa prawna dla firm we Wrocławiu obejmuje pomoc przy wyborze jak najbardziej optymalnych sposobów oraz form prowadzenia biznesu, zakładaniu spółek, działalności gospodarczych oraz oddziałów przedsiębiorców zagranicznych na terenie Polski. Przygotowujemy pełną dokumentację firmy oraz reprezentujemy ją w Krajowym Rejestrze Sądowym i innymi organami rejestracyjnymi w zakresie rejestracji, wprowadzania zmian i zgłaszania likwidacji bądź zakończenia działalności. Opracowujemy szereg niezbędnej dokumentacji korporacyjnej: statutów, umów, aktów założycielskich i regulaminów, zgodnych z obowiązującą literą prawa. Przygotujemy także umowy i uchwały, które uregulują relacje pomiędzy wspólnikami i porozumienia joint venture. Obsługa prawna dla firm z Wrocławia obejmuje także całościową analizę sytuacji prawnej przedsiębiorstwa: zawieranych umów, regulaminów pracy, wynagradzania oraz bieżące doradztwo i przygotowywanie dokumentów w zakresie zewnętrznej działalności firm, operacji kapitałowych, opracowanie, opiniowanie oraz negocjowanie wszystkich rodzajów umów. Prowadzimy także sprawy pracownicze, a także przeprowadzamy indywidualne szkolenia z poszczególnych dziedzin prawa, dopasowanych do profilu działalności Klienta. Ponadto, reprezentujemy Klienta w postępowaniach przedsądowych, sporach sądowych, ze szczególnym uwzględnieniem spraw w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, handlowego oraz prawa pracy. Reprezentujemy również Klienta w innych sprawach administracyjnych. Zajmujemy się także polubowną windykacją należności i prowadzeniem postępowań windykacyjnych.

Obsługa prawna dla firm, których siedzibą jest Wrocław to niezwykle ważny aspekt prowadzenia biznesu. Wszechstronna znajomość prawa, fachowe doradztwo, terminowość, rzetelność i pełen profesjonalizm to domena naszej Kancelarii, które zdecydowanie ułatwią podejmowanie decyzji i przedsięwzięć biznesowych. Posiadanie profesjonalnego zaplecza doradczego to konieczność w świecie stale zmieniających się przepisów i rozmaitych wyzwań prawnych, przed którymi nieustannie stają przedsiębiorcy. Z tego powodu obsługa prawna dla firm to jeden z najistotniejszych filarów pracy naszej Kancelarii. Głównym naszym celem jest maksymalne odciążenie Klienta w obszarze działań prawnych. Skorzystanie z naszych usług, fachowego doradztwa, to inwestycja w sprawne działanie przedsiębiorstwa. Zapraszamy do współpracy.

Współpracujmy razem